Получихме първото дарение за кампанията „Голямата обмяна – обмени левовите си монети за зелени каузи“. Веселина Герчева, преподавател във Варненската морска гимназия „Св. Николай Чудотворец“ донесе килограм монети по време на традиционния ни Зелен петък, както и близо 30 кг хартия за рециклиране за кампания „Лист по лист“. Г-жа Герчева и нейните ученици са редовни участници в екологичните ни инициативи. През мината година те се включиха в цикъл от лекции за опазване на влажните зони по Северното Черноморие – „Непознатият рай“, а след това и в инициативата ни „Шише от парфюм върни – книга си вземи“.
Ти също може да станеш нашия еко герой. Подкрепи екологична кауза чрез кампанията ни „Голямата обмяна“ до края на година. Ако имаш останали левчета и жълти стотинки, които след 1 януари няма да са ти нужни, донеси ги в офиса ни на ул. „Сава Радулов“ 14 във Варна. Може да дариш и онлайн тук!





